Kacka28

Vůbec mi nerostou vlasy čím to je? A co jíst aby mi rostly?

Nejlepší odpověď
anonym

Vůbec??
Zřejmě máš nedostatek kyseliny listové, vitamínu H, bílkovin…
Každopádně – nespoléhej na ´babské recepty´ a nech si u lékaře udělat komplexní vyšetření – příčin může být mnoho.

Další odpovědi
Pájo

Podívejte se na maminku a na babičku, omrkněte tatínka…Pokud u nich na hlavách nevidíte moc vlasů, dá se smutně konstatovat, že „geny jsou svinstvo“! Pokud jejich hlavy zdobí hřívy bujné, stavte se v lékárně…

Agneta

Vůbec?
Zřejmě máš nedostatek kyseliny listivé, vitaminu H, bílkovin…
Každopádně – nespoléhej na „lékaře“ a koukni na babské recepty…

  • příčin může být mnoho.

marci1

Doporučuje se jíst : mandle, avokádo, žluté papriky, vejce, slunečnicová semínka,
avokádo, losos.
Velmi důležitý pro růst a kvalitu vlasů je Biotin (vitamín ze skupiny B ), který si můžeš koupit v lékárně. 🙂

Zdroj: http://zeny.i­prima.cz/moda-krasa/delsi-vlasy-6-potravin-pro-rychlejsi-rust?kap=1#kap-top

atena11

A zastříháváš si je? Pokud si budeš zastřihávat konečky tak to bude vypadat lépe a zastřihávání podporuje růst vlasů.

Agneta

Kačka28 >>> a jak to máš s komzumací mléčných výrobků?
Právě vápník je na vlasy nejdůležitější:D

anonym

Agneto…!!!
😁
Mně rostou vlasy všude jinde, než by – podle popisu (mého) živočišného druhu, měly…!!!
A – přiznávám, že na mně bylo uplatněno mnoho „babských receptů“, ale u lékaře jsem s touto ptákovinou nebyl – takže jsem Kačce prostě jen nedoporučil to, co mám osobně vyzkoušeno, že nefunguje…
😁