Pokročilý

Navrhněte mi nějaký smartphone do 5000 kč?

Můj starý telefon už dožívá, tak si chci koupit nějaký ten smartphone, do 5000 kč. Přemýšlel jsem o HTC Desire x... Jediná podmínka je, že musí mít android, ne žádný Win8 nebo IOS... Předem děkuju za odpovědi

Odpovědi:

Pokročilý

zkus napsat bedymu na bedy@outlook.cz on je to machr a neco dobryho ti poradi. Me teaky tenkrat radil vybral mi mobil HTC windows 8 s a je fakt super

Zlatý

pavlos1113: A kde zelezo1983 píše, že doporučuje či radí tazateli, aby si zrovna zakoupil telefon HTC Windows Phone 8S? Jinak stále nevím, kde chodíte na ty soudy, že jsem dealer Nokie apod. - to je opravdu už k smíchu, co tu dokážete napsat.
Koneckonců, sám uživatel zelezo1983 píše, že jsem mu doporučil telefon značky HTC, nikoliv telefon značky Nokia.

Vzhledem k tomu, že Android je náročnější operační systém na systémové prostředky (procesor, operační paměť apod.), doporučoval bych opravdu vybírat mobily, které mají alespoň 1GB RAM a minimálně dvoujádrový procesor.

Nezapomeňte, že i část systémových prostředků si bere antivirový program, který na mobilu s Androidem dnes by měl být samozřejmostí, protože virů pro tento systém je dost, vizte poměrně čerstvou zprávu z http://mobilenet.cz/… Takže proto bych doporučoval se zaměřit zejména na tu operační paměť - 1GB považuji za takové minimum pro takový ten svižnější běh telefonu s Androidem.

Podle mého názoru by nemusel být špatný LG P760 Optimus L9, který se pod 5 tisíc sehnat dá. Výhodou je i docela pěkné zpracování.
Jako možnost nr.2 bych ještě zvažoval Alcatel OT-6030D Idol, ale zas ty Alcately nepatřily nikdy mezi špičku, ale mám-li se držet striktně limitu 5 tisíc, tak budiž.

Samsun galaxi s 1

Bronzový

Připlať si 900 korun a získáš kvalitní mobil z hliníku s úžasnou výdrží.
http://aukro.cz/…
Mám ho a nemůžu si ho vynachválit.

železo on nechce windows,neumis číst?a bedymu nepíš,tén ti bude nutit nokii lumia,je to dealer

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.