UltraFan

Chodíte sem na Odpovědi.cz i přes mobilní telefon?

Děkuji za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
brillant

Nechodím.

Další odpovědi
briketka10

Nechodím. Jen přes Noťas :))

chachar1922

Když nejsem zrovna na notebooku, tak ano.

kapka

Hlavně přes mobilní telefon. Někdy přes tablet.

quentos

Ne, internet v mobilu nemám (ač bych mít mohl, kdybych chtěl), byly by to vyhozené peníze…

anonym

minimálně, tak pětkrát od registrace.

gecco

Ne, nepoužívám smartphone…
😉

Rokio

To já ne. Já k tomu využívám tablet a někdy počítač.

Rocker

Jsem na netu většinou na mobilu.Na PC chodím vyjímečně,když je syn ve škole.

tizzynka

Jen pres mobil

sesednizkola

Jen pres mobil,kdyz mam volnou chvili tak kouknu.. Pocitac nemam, ale planuji jeho znovuzakoupeni v blizke dobe.

Klaproth

Nechodím, můj mobilní telefon to neumí.

GM

Nechodím, nemám na to čas. A taky bych si musela nechat narůst ještě jednu ruku. Internet v mobilu nemám, pěkně si sednu v klidu k počítači, když mám volno a čas jako právě teď.

Emefej

Nechodím, nemám natolik chytrý telefon.