Jelda

Odblokovat Nokia N73

Dobrý den může mi někdo poradit. Mám nokii n73 mněnil sem si číslo a vložil sem tam simkartu ale zapoměl jsem bezpečnostní kód a starou kartu jsem už vyhodil dá se to nějak resetovat ten telefon. Nechce se mi s tím chodit do servisu a za pár minut jim platit. Děkuji za odpověď

Odpovědi
SinceX

Bohužel nedá. Jedině přeinstalovat systém telefonu a nastavit nové. Nebo najít staré bezpečnostní heslo v manuálech od telefonu.