Nastavení chatu na facebooku?

Jde nějak nastavit na FB chat? Jde o to, že dost lidí využívá mobilní aplikaci a tudíž nejsou online, ale přesto se mi na levé straně ukazují.
Nevím jestli to tak je, ale nejspíš se ukazuje pouze 20 lidí na chatu – 4 řady fotek po pěti. U některých je zelený puntík, ty jsou online, u jiných nic a ty tedy nejsou online.
Vpravo dole se mi ukazuje např. že je na chatu 14 osob, ale vlevo nejsou vidět, jelikož ti co tam nemají žádnou tečku zabírají místo.
Jde tedy nějak nastavit, aby se ukazovali jen ti, co opravdu jsou online a ti druzí ne?
Pokud ano, tak nevím kde, jelikož jsem prohledal co se dalo a tak prosím o podrobný návod, popř. odkaz, kde to nastavit.
Jen pro info-lištu na pravé straně nechci.
Doplňuji:
Děkuji za vaše odpovědi.

Odpovědi
anonym

„Děkuji za vaše odpovědi.“ tímto jste minimálně 60% uživatelů nasral, a myslím že odpovědi se nedočkáte.