p-e-t

Jak být neviditelný na facebooku?

Jak se můžu dát neviditelný na facebooku? Jako, že já např. na chatu přátelé vidím, ale oni mě ne :) Prý to de, ale pořád nevím jak poradí mi někdo prosím?

Nejlepší odpověď
Deter

Vpravo nahoře v modré liště kliknout na Účet > nastavení soukromí. Na nově otevřené stránce je v tabulce dole odkaz „Upravit nastavení“. Po kliknutí se Vám zobrazí stránka s širokými možnostmi nastavení viditelnosti různých informací o vás/či vašich příspěvků. Klikněte na pravý box u každé položky, vyberte možnost „Přizpůsobit“, případně „Vlastní nastavení“. V nově otevřeném okně pak v prvním listboxu(výběrovém poli) zvolte „jenom já“, aby to neviděl nikdo, kromě vás.

Další odpovědi
Michal Kole

Klikneš na chat z menu dáš odhlásit. Ale musíš mít vypnuty i chatovací proogramy, které z facebookem spolupracují.

arygnoc

zrušit účet.

a už nikdy, nikdy se tam nepodívat.