a.d.u.n.a.

Jak zjistím, kdo mě má na FB v chatu v ignoru, nebo celkově zablokovanou?

Když v chatovém okně kliknu na jméno jedné konkrétní osoby, tak v té samé vteřině, co rozkliknu její chatovací okno – odpojí se. Za chvíli je zase online, ale když jí chci napsat tak při rozkliknutí okna se zase odpojí..

Nejlepší odpověď
anonym

Podívej se do seznamu svých přátel, zda tam máš uvedenou tu osobu.
Pokud si tě vyškrtla z přátel, neukazovala by se ti ani na chatu.
Také lze využít služby a chat vypnout nebo potlačit jen určité přátele, takže je možné, že ta osoba tě na chatu potlačila, ale to by se ti neměla ukazovat vůbec, že je on line.
Možná jde jen o poruchu spojení, také se mi to stávalo s jednou osobou, která měla nějaké špatné připojení. Neber si to hned osobně, zkus jí napsat, co se děje!

Další odpovědi
Jsemtady

To spis bude tim, ze pokud se nekdo pripojil a odesel tak ho to jeste chvili ukazuje online, kazdopadne by zpravu od tebe videl pri pristim prihlaseni .. nebo taky muze bejt online jen na telefonu aniz by byl primo na fb. Kazdopadne je aplikace kterou si tam povolis a ta ti do budoucna ukaze kdo si te smazal, nejde to ale zpetne ..