barnajka

Jde na Facebooku nějak nastavit, aby mě „viděl“ jen někdo?

Mám tam pár kamarádů, kteří sotva zmerčí, že jsem online, už spouští chat a já nestíhám nic jinýho. Přitom bych si třeba ráda pokecala s jiným kamarádem – jenže když toho prvního ignoruju, uráží se.
Hodilo by se mi, kdybych se občas mohla těm neodbytným kecálkům úplně zneviditelnit, ale všem ostatním se zobrazovat jako online. Jde to? Vím, že si můžu odhlásit chat, jenže to pak já nevidím nikoho – a nikdo nevidí mě. Tohle nechci :)

PS: Jestli tu už taková otázka byla, tak se omlouvám. Snažila jsem se najít, nenašla :)

Za odpověď díky moc!

Nejlepší odpověď
anonym

Barnajko,snad ti pomůže rada od uživatele Dextra,v tom vlastním nastavení.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-byt-neviditelny-na-facebooku

Další odpovědi
HOMER

Tak si s kamarádem pište jinde, třeba na skype,icq atd..

pokazdejinak

můžeš si kamarády rozdělit do skupin – já mám jednu skupinku pracovní a pak dvě kamarádů (podle toho odkud se známe)
tak si ty kecálky sesuň do jedné společné grupy a pak si nastav viditelnost jen pro ty ostatní – nastavení chatu → omezit dostupnost → nastavit moji nedostupnost pro: a vyber :)
jen pozor, aby ses pak někde ::neprokecla::