Rico

Otázka ohledně facebooku

Prosím vás po jaké době se na fcb (facebook) na chatu ukáže že je dotyčný pryč ( u jmnéna má půlměsíček) děkuji

Nejlepší odpověď
PostApMan

Ten se objeví cca po 10 minutách nečinnosti (uživatel má pouze otevřený prohlížeč se stránkou FaceBooku ale na nic „nekliká“.)

Ale není na to 100% spoleh, měsíček se může ukázat i v případě že uživatel okno s FB zavře (a laicky řečeno FB si jakoby neuvědomí že uživatel opustil stránky)

Ale tedy měsíček naskakuje z pravidle v intervalu 5–10 minut nečinnosti.

anonym

je možné že je to trochu jinak když uživatel používá pro facebook chat program ICQ 7 … tam lze tuto dobu nastavit.

anonym

kdo ma k icq odpor, pak casto pouziva pro facebook chat napriklad Pidgin, v obou pripadech ani nemusi byt otevreny internetovy prohlizec …