Babunka

Jak někoho zablokovat v Facebook chatu tak, aby mi nemohl psát a nevěděl/a, že jsem online, bez odebírání z přátel?

Nejlepší odpověď
Lucijej

FB chat jde zablokovat jenom tak, že ho vypneš, ale selektivně blokovat pro určité kontakty nejde.

Další odpovědi
elektrikář

Já to vyřešil tím že jsem facebok zrušil Otravovali mi taky kamarádi, a to že tam oběvilo vše na co jsem se tady podíval.

DDarent

Facebook už je DOST trapnej!!! Pořád samý trapný spamy o ničemsi!!! Já sem na FB 3 minuty deně a to jenom kvuli broadcastingu samsung apps.....

FB se akorát opičí po ostatních, aby tam někdo chodil, protože s nástupem G+, lidi zjišťujou, že byl nejlepší, protože se nemněl skym porovnat!!!