Bronzový

Chodíte na chat?

Doplňuji:
Víte, teď jsem šla poprvé na lidé.cz a chtěla bych se zeptat...Když na profilu nějakého známého vidím napsáno že je "on-line na službě chat" jestli jde nějak zjistit ve které místnosti se zrovna nachází.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Speciální místnosti z mnoha lidmi, to, už mě omrzelo. Teď spíše se zaměřuji na kamarády/kamarádky, které, už znám.

Další odpovědi:

Pokročilý

Dříve jsem chodila celkem často, teď už na to nemám čas a ani chuť :)

Zlatý

ne.

používám skype, debatuji se známyma a rodinou.

Zlatý

nechodím, stačí mi občasný pokec se vzdálenými skutečnými přáteli přes facebook. Že bych navštěvoval chatovací místnosti, to ani náhodou - žrout času

Zlatý

Dřív, když jsem byla paf z možností internetu a než se rozmohlo ICQ a Facebook. Mělo to něco do sebe, poznala jsem tak dost fajn a zajímavejch lidí - potkali jsme se v místnostech o společným zájmu. Ale teďka už tam taky nechodím, není čas a už jsem z toho tlachání o ničem naslepo asi vyrostla. Přijde mi, že už tam chodí mnohem míň lidí a tím pádem je menší šance, že potkáš někoho, s kým se dá kecat rozumně a o něčem, ne jen o tom odkud jsi a jak se máš...

Ne. A nikdy jsem to ani nevyzkousela a ani bych to asi neumela. Nejsem ani na zadnych takovych strankach zaregistrovana. Nejak bych to s odpovedmi nestihala. :-) -iv-

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.