Avatar uživatele
Bublinnka

Chodíte na chat?

Doplňuji:
Víte, teď jsem šla poprvé na lidé.cz a chtěla bych se zeptat…Když na profilu nějakého známého vidím napsáno že je „on-line na službě chat“ jestli jde nějak zjistit ve které místnosti se zrovna nachází.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dan4815

Speciální místnosti z mnoha lidmi, to, už mě omrzelo. Teď spíše se zaměřuji na kamarády/kamarádky, které, už znám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ravenne

Dříve jsem chodila celkem často, teď už na to nemám čas a ani chuť :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

ne.

používám skype, debatuji se známyma a rodinou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

nechodím, stačí mi občasný pokec se vzdálenými skutečnými přáteli přes facebook. Že bych navštěvoval chatovací místnosti, to ani náhodou – žrout času

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Dřív, když jsem byla paf z možností internetu a než se rozmohlo ICQ a Facebook. Mělo to něco do sebe, poznala jsem tak dost fajn a zajímavejch lidí – potkali jsme se v místnostech o společným zájmu. Ale teďka už tam taky nechodím, není čas a už jsem z toho tlachání o ničem naslepo asi vyrostla. Přijde mi, že už tam chodí mnohem míň lidí a tím pádem je menší šance, že potkáš někoho, s kým se dá kecat rozumně a o něčem, ne jen o tom odkud jsi a jak se máš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne. A nikdy jsem to ani nevyzkousela a ani bych to asi neumela. Nejsem ani na zadnych takovych strankach zaregistrovana. Nejak bych to s odpovedmi nestihala. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek