Bublinnka

Chodíte na chat?

Doplňuji:
Víte, teď jsem šla poprvé na lidé.cz a chtěla bych se zeptat…Když na profilu nějakého známého vidím napsáno že je „on-line na službě chat“ jestli jde nějak zjistit ve které místnosti se zrovna nachází.

Nejlepší odpověď
Dan4815

Speciální místnosti z mnoha lidmi, to, už mě omrzelo. Teď spíše se zaměřuji na kamarády/kamarádky, které, už znám.

Další odpovědi
Ravenne

Dříve jsem chodila celkem často, teď už na to nemám čas a ani chuť :)

arygnoc

ne.

používám skype, debatuji se známyma a rodinou.

quentos

nechodím, stačí mi občasný pokec se vzdálenými skutečnými přáteli přes facebook. Že bych navštěvoval chatovací místnosti, to ani náhodou – žrout času

Terryle

Dřív, když jsem byla paf z možností internetu a než se rozmohlo ICQ a Facebook. Mělo to něco do sebe, poznala jsem tak dost fajn a zajímavejch lidí – potkali jsme se v místnostech o společným zájmu. Ale teďka už tam taky nechodím, není čas a už jsem z toho tlachání o ničem naslepo asi vyrostla. Přijde mi, že už tam chodí mnohem míň lidí a tím pádem je menší šance, že potkáš někoho, s kým se dá kecat rozumně a o něčem, ne jen o tom odkud jsi a jak se máš…

anonym

Ne. A nikdy jsem to ani nevyzkousela a ani bych to asi neumela. Nejsem ani na zadnych takovych strankach zaregistrovana. Nejak bych to s odpovedmi nestihala. 🙂 -iv-