Co si myslíte o Facebooku? *ThePastrana

Já na Facebook chodím jen když se potřebuju s někým na něčem domluvit a nemám na něj jiný kontakt. Dál jsem na facebooku kvůli aktualizacím z jiných skupin (Něco jako noviny pro mě :D).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Facebook byl podle mě založen kvůli komunikaci nezi lidmi.. ALE.. lidé to nějako nepochopili, začali zakládat různé nesmyslené skupiny atd... proto je facebook tam kde je... ničí mezilidské vztahy... =)

Další odpovědi:

Bronzový

Já se tam kdysi zaregistroval, že mě ho doporučili kamarádi, co chodili na chat. Že je to prej lepší. Nikdy jsem nepochopil v čem je tak úžasný, protože jsem se bez svého přičinění dostal do jakési skupiny pěstitelů brambor, nebo příznivců techna a na zeď psali lidé, které jsem ani neznal. Takže jsem tam naposledy byl když jsem sem dával své foto do nicku a od té doby mě sem tam přijde mail že po mě touží jacísi kamarádi, které jsem v životě neviděl. Pro mě osobně je tato socka jeden velký vir.

Zlatý

Z podobných důvodů,jako RadovaK,jsem ho úplně opustil.Domluvili jsme se,s několika známýmí,a kamarády,a pro komunikaci,využíváme Skype.

Pokročilý

Je to akorat vlna co zase rychle odejde!NĚCO JAKO life niceworld atd atd to tenkrat taky musel mit každy..Ja mam facebook jenom ke komunikaci s kamarady..Nemusim se tam fotit s našpulenymi rty atd a čekat na nějake stupdni LIKE a kretenské komentáře!Facebook je na hovno!www.antifacebook.net

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.