jakube33

Co si myslíte o Facebooku?

Slyšel jsem,že není vůbec zabespečený a,že se tam i nějaký hacker začátečník dostane při pár kliknutí. Máte účet na Facebooku a co si myslíte o takovýchto stránkách?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Sice na facebooku jsem, ale nějak se mi to nezdá. Nepovažuji to za plnohodnotný prostředek ke komunikaci. Už jen proto, že musíš vyplňovat při odeslání zprávy znaky (proti robotům), dále mi to furt nabízí nějaké přátelství někoho, koho ani neznám. Co mi je po tom, že ho zná ten někdo. A pokud kliknu ano, tak zase ten někdo, který má někoho, tak ten nějaký má zas někoho-no čert by se v tom vyznal.
A pak taky: …ti poslal srdce. Pošli mu taky srdce. …ti poslal láhev, vypij s ním láhev…
A když náhodou někoho najdu, stejně nevím kdo to je, protože se zobrazí teprve tehdy pokud je tvůj přítel.
Já takhle zkoušel najít sestřenici ze zahraničí. Byly tam dvě jména, ale úplně malinkej obrázek a nic víc. Tak jsem jim napsal, zase vyplnil kódy a stejně nic. Tak ani nevím jestli některá z nich to byla.
Takže závěr je takový: nelíbí, nevyhovuje, pro mě úplně k prdu.
Doplňuji:
Zaráží mě však rozšířenost tohoto druhu komunikace, jelikož když jsem posílal mejl operátorovi internetu v potvrzení příjmu mi bylo doporučeno kontaktovat přes facebook. Absolutně nezájem. schválně jsem se podíval a divím se, jak si dovolí a že vůbec lidi na to přistoupí probírat problémy jak v platbách, připojení atd. přes veřejně přístupnou stránku, kterou vidí všichni. Kontakt probíhá na zdi facebooku.

Další odpovědi
anonym

nemyslím si že je facebook na škodu. asi byla chyba ho doplňovat o všechny ty vitální hry ankety a hříčky … nakonec je to ale jen o tom jak jej sami chcete využít … co používat nechcete používat nemusíte a platí to i o některých diskutabilních funkcích facebooku. používejte ho s rozumem , třeba jen jako doplněk v telefonu schopný v něm vyhledávat jako ve žlutých stránkách a automaticky kontakt v telefonu doplnit o fotografii … sem tam sdílení zajímavých fotografií nebo události … a nebudete mít problém. nebo to nepoužívejte vůbec a přijdete jen o pár drbů které tak budete mít příležitost říci si osobně z oči do oči

Jahoda

Účet na Facebooku mám, ale moc ho nepoužívám. Osobně si myslím, že tyto stránky jsou otevřené světu a to na tolik, účet si zakládají už malé děti a mnohdy tam dávají své soukromé fotky a údaje bez vědomí rodičů. Facebooku je dobrá věc na spojení s několika lidmi, ale všechno má své meze. Malé děti by Facebook asi ještě používat neměli, aby nezveřejnili osobní údaje o sobě nebo o rodině. Jinak je Facebook docela dobrá věc, ale já osobně ho už moc nepoužívám. Ale FB by se nemělo zase tak moc věřit. Přece jen má své mezery a není zdaleka tak dokonalý, jak by se na první pohled mohlo zdát… Více jsem ve spojení s rodinou a příbuznými pomocí Skype nebo ICQ. 🙂

Nuk nuk

Na Facebooku mám profil a používám ho. Ale je to jako se vším na internetu, FB je dobrý sluha, ale zlý pán. Porstě, pokud tam o sobě n¨cokoliv napíšü, dávám tím v jistém smyslu šanci komukoliv, aby si to přečetl. Dokud jen komunikuji s lidmi, které znám, je to realtivně bezpečné. Jakmile ale začnu vyplňovat kvízy, hry a vstupovat do různých skupin a fanklubů, má k mým informacím přístup i ten, kdo je založil.

allayne

už ho nemám, za ty problémy, co kvůli němu vznikly, to mi to za to nestojí, když FB nebyl, taky bylo dobře, je to jen nějaký ,,web". A navíc, chceš, aby ti každý lezl do soukromí? Ne díky, dle mě na to každý časem přijde, možná pozdě, ale přece…

GangstaHelper

Myslím si, že je to velký byznys. Nesjem tam a ani bych na podobné stránce být nechtěl.

Když se jedné firmě odevzdá obrovská masa lidí, dá se to pak snadno zneužít (Facebook, Google…).

K účelnosti takové stránky – je to jistě zajímavé, ale myslím si, že hlavně mladí lidé tam tráví zbytečně moc času (vím o mých spolužácích), který by se dal využít lépe. A hlavně těm mladým tato aktivita (resp. závislost) není nijak užitečná, jak jsem mohl vidět při hodinách informatiky (což některým dospělým možná je).

Greneia

Díky hrám – žrout času. Než člověk odklepne hafo aplikací – žrout času.

Pro podnikatele dobrý bussines.