jirka F

Na jaký způsob nakládáte hermelín?

Co do misky přidáváte a co naopak ne já většinou dávám nové koření cibuli…grilovací koření.......atd.

zdroj obrázku: můj vlastní.

Odpovědi
Kepler

Obvykle používám camembert, je skoro stejně dobrý, ale podstatně levnější. Dávám feferonky, česnek, grilovací koření, mletý pepř, bobkový list, nové koření a vše zaliju slunečnicovým nebo olivovým olejem. Posledně jsem ještě přidal dušené lesní houby. Nemělo to chybu!

da ny

Nenakládám.
Svá střeva zrajícími a plísňovými sýry už nezatěžuji :) Jen párkrát do roka a pak dávám přednost nakrájenému na chlebu s máslem nebo pečeném v troubě.