jana91

Na jaké oddělení jít při podezření karpálního tunelu (RSI)?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Syd

Jděte za svým praktickým lékařem, který vám napíše žádanku nejspíš na ortopedii.

Další odpovědi
hanulka11

já bych šla ke své obvodní lékařce a ta ti dá doporučení,
jinak se může stát, že si budeš vyšetření platit

Damiana

Nejdřív ke svému obvodnímu lékaři, ten tě pošle na neurologii a tam ti provedou vyšetření EMG. Byla jsem na něm, nic to není, jen to trochu „probíjí“. Mě to bylo paradoxně docela příjemné. Na neurologii můžeš jít i bez doporučení, ale budeš platit.
Tady se podívej na to, co tě čeká a něco o SKT.
http://www.nem­podlesi.cz/ob­sah/ambulance/e­eg/art-2-EMG%20vy%C5%A1­et%C5%99en%C3%AD­.aspx

Mad

Obvodní pro doporučení k neurologovi.
Mám po operaci obě ruce. Po výkonu obrovská úleva.

BandiOl

Pokud je to ještě možné, kupte si POWERBALL a točte ním na obě strany v různých pozicích (je to v návodu). Hlavně točte pomalu, aby Vás to nebolelo.
Stačí i levnější varianta Powerballu, sice Vám tolik nevydrží, ale funguje to.
Prodávali jsme je (už je neprodáváme – malé marže a relativně tvrdé odběrové podmínky) – zákazníci byli spokojeni.