na Email na centrum mi chodí mailer daemon i když žádné zprávy neodesílám,může můj mail někdo cizí zneužívat?co stím?

mailer daemon...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Mailer daemon je program sídlící na mailovém serveru a pokud se od něho objeví zpráva, je s mailem něco v nepořádku. Takže zkuste sem opsat text té zprávy, ono tam bude upřesněno, co je to za chybu.

Další odpovědi:

Zlatý

No mas to v nastaveni asi ti chodi zpravy na mobil a ta adresa je neplatna tak proto zakazes to v je konkrétně v kolonce nastavení/personalizace/upozor nění na mobil, případně nastavení/personalizace/filtry a das zakazat pak ti to prestane chodit ..take jsem to resil ..:D
Doplňuji:
tak jeste jednou ..je to konkrétně v kolonce nastavení/personalizace/upozor nění na mobil, případně nastavení/personalizace/filtry a das zakazat ...mas tam proste neplatnou adresu ..D proto ti to chodi..

Stříbrný

asi zneužívá...nějaký spam bot...odesíláš spam a centru se to nelíbí...změn si heslo a kontaktuj jejich support...

S největší pravděpodobností někdo zneužívá tvou adresu jako „odesílatele“. Zabránit tomu nejde – e-mailový protokol nebyl navržen tak, aby si ověřoval odesílatele. Spamer najde tvou adresu někde na webu, a pak snadno rozesílá maily jakoby od tebe. Server příjemce jej nepřijme, a pošle o tom zprávu „odesílateli“, namísto toho, aby evidentní spam zahodil, a adrese „odesílatele“ nevěřil.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.