loruen

Může mě někdo sledovat a zneužít na Odpovědi.cz?

Nejlepší odpověď
mosoj

Tady jsi sledována určitě. Někoho to baví, ale většinou se odhalíš sama. Stačí sledovat tvoje otázky a odpovědi. S tím nic nenaděláš.

Další odpovědi
ivzez

Loruen, přímo tady moc ne. Ale dej si pozor na to, s kým si tu
posíláš zprávy a komu svěřuješ svůj e-mail, telefon, či další kontakty.

I tady na Odpovědích se vyskytl „expert“, který lákal e-maily
pod záminkou, že je tady na Odpovědích může někdo zneužít.

marci1

Doporučuji zůstat v anonymitě, nikomu nesdělovat jméno, bydliště, telefon, e-mail. Prostě stále být jen anonymní „loruen“ a nikdo tě „nezneužije“. 🙂
Sledovat může jen tvé otázky a odpovědi.

Funna

vzhledem k tomu, že máš na svém profilu povoleno sledování, tak může…a zneužít informace o tobě?…to může kdokoliv a na jakémkoliv serveru, na kterém je poskytneš…

zjentek

Pohlavně určitě, ale nešlo by úplně přesně o takovej kontakt, jak by si to leckterá představovala.