Biky

Na co je Nivea Creme?

Od mamky jsem dostala k svátku krém Nivea, pátrala jsem na netu, ale nějak jsem to přesně nepochopila..

Nejlepší odpověď
hanulka11

Je to univerzální pleťový krém – tzn. na všechny druhy pleti – ve světě je hodně oblíbený . Používám ho i u moře jak na opalování tak pak po vysprchování . Prostě mi vyhovuje ,dobře se vstřebává a není člověk dlouho mastný.

Další odpovědi
terry

My ho nejvíc používali např. na horách na obličej.
Je to univerzální krém, ale na opalování asi moc ne, myslím, že nemá žádný UV faktor.

briketka10

taky ho používám, hlavně na ruce místo
Indulony a na opalování má tento krém :
http://www.ni­vea.cz/Vyrobky/Pe­ce-pro-opalenou-pokozku/Typ-vyrobku/Krem