lhb

Je nějaký rozdíl ve složení mezi Nivea Creme a Nivea Creme MEN?

Je nějaký rozdíl ve složení mezi Nivea creme a Nivea creme MEN? Nebo jde jenom o pouhý marketingový tah

Nejlepší odpověď
mosoj

Krém Nivea Creme MEN používám asi rok a proti standartnímu provedení je pro mne velmi příjemnější, lépe se roztírá a rychleji vstřebává.
Složení si přečti na spodní straně krabiček a porovnej dříve, než budeš plkat.
Ono stačí také pouze změnit poměr ingrediencí a je to zase něco jiného.