Avatar uživatele
Zvědavý

Myslíte že bude povinná maturita z matematiky zase zrušena ??

Myslím že hned po první lavině neúspěšný z matematiky, kterých hned v roce 2019 bude tak 70–80 % dostane Chládek nebo někdo inteligentnější na jeho místě rozum a tuto pitomou novelu zase zruší. Co myslíte ??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Frogman před 3291 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Doufám, že ne…
Středoškolská matematika není nijak obtížná a domnívám se, že každý, kdo se chce ´pyšnit´ maturitou, by ji měl být schopen zvládnout…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

keď niekto „inteligentnejší“ zruší maturitu z matemtiky, bude to poriadny blbec.

základy matematiky proste patria do stredoškolského vzdelania.
je iba dobre, že neúspešní „maturanti“ nebudú mať úplné stredoškolské vzdelanie, potrebujeme i ‚lopatostrelcov‘.

;-Q

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Do roku 2019 se laťka znalostí tak sníží, že úspěšnost u maturity z matematiky bude kolem 80 nebo více procent. A kdyby náhodou ne, určitě nebude problém laťku ještě snížit …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Doufám, že zrušena nebude. Dělal jsem si ukázkové příklady a všechny byly velice jednoduché na úrovni základní školy. Pokud někdo takové úlohy nezvládne, nemá právo říkat si středoškolák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Proč by se měla rušit? Vnučka z matematiky maturovala před dvěma lety, všechny její příklady jsem snadno a správně vypočítal. Na vše mi stačil selský rozum a znalost matematiky na úrovni ZŠ. Žásná stčedoškolská matematika vmezu úlohami nebyla. Pokud ani tohle někdo nezvládá, nezaslouží si mít středoškolské vzdělání. Já osobně bych obtížnost matematické maturity podstatně zvýšil.
Doplňuji:
Omlouvám se za řadu překlepů. Otázka mě trochu vytočila.

Upravil/a: Emefej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Doufám, že zrušena nebude. Matematiku musí ovládat každý středoškolák. Maturitní příklady z matematiky byly vloni velice jednoduché, na úrovni ZŠ, ze středoškolské matematiky tam v podstatě nic nebylo. Vloni maturovala neteř, všechny příklady jsem zvládla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek