goodday

Mám hodně neomluvených hodin, do školy vubec nechodím. Myslíte že mě vyhodí sem ve 3.ročníku.

Doplňuji:
NO tak jakože já tak třeba 2-krát za 14 dní jdu dám omluvenky ale ted už nemám omluvnky jakože od doktorka takse teď bojím .

Nejlepší odpověď
Lamalam

Doufej, že to bude co nejdříve, abys mohl začít něco užitečného dělat.

Další odpovědi
lukas.zmizik

buď v klidu…větší sranda bude, až to budeš dělat v práci…jestli teda nějakou seženeš…

cochee

Já doufám, že ano. Pro tvé dobro.

Mapel

Doporučuji jít někam makat. Stejně školu s tímto přístupem nedoděláš. Já bych tě vyhodil.

Drap

Myslím že ano.

marci1

Samozřejmě, co jiného ? Pokud student školu nenavštěvuje, tak ho ze školy vyloučí.
Doplňuji:
A proč tam nechodíš ?

zzzzz

Vyhodí tě.
To je hnus, že za naše daně mohou „studovat“ takové lemry líné. ☹

pusinka50

Po několika týdnech neomluvených absencí tě škola automaticky vyhodí. Nechtěla bych být tvou mámou

iceT

A to jako jdeš,dáš omluvenky A JE TO?To jsi měl předtištěné dopředu a ted ti došly nebo jak?

anonym

Sem to měl stejně a nikdy mě nevyhodili, max sem dostal trojku z chování.

Mirdas

A proč jsi tam vůbec začal chodit ?

Bez vzdělání dnes ničím prakticky nejsi a zda se Ti zdá tři roky dlouhá doba na plnění určitých poviností které škola vyžaduje tak odejdi sám.
Dalších čtyřicet let tohoto postoje budeš litovat.

Ovšem proč vůbec kladeš tuto otázku ?
To se svým postojem snad chlubíš ?
_

Xanada

No asi to nebude tak horký,škola má od státu příspěvek na studenta a tak s vyhazováním nepospíchá.Ale ve vlastním zájmu se srovnej,oni ty vědomosti jsou taky občas potřebné.

AJICEK

jestli je pan ředitel člověk který bere uplatky nebo váš známý tak se neboj!ale i absence se dají rozumnou cestou vždy omluvit,záleží na okolnostech.

mata_CZ

3.ročník je co?
PODlle tve otazKi Sy mySLin zeE v 3. ročníku základní školy:(
(správně: Podle tvé otázky si myslím že ve 3.ročníku základní školy:()-_-

  • _- -_- -_-

To sem ale nepatříš. A taky tě vyhodit ze školy nemůžou:) školní docházka je povinná:)

  • _- -_- -_- -_- -_- -_-

Pokud ve 3.ročníku střední školy tak tě jako fakt můžou vykopnout!!!
Začni se učit pravopis!

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.