Myslíte si, že se jednou VŠICHNI lidé poučí a budou k přírodě a její fauně aspoň trochu ohleduplný?

Budu zase ráda, když odpovíte a něco k tomu napíšete :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ano, jednou určitě :D

Doplňuji:
jsem optimista, dakže doufám, že se někdy vzpamatují...a doufám, že to bude co nejdřív...

Další odpovědi:

Zlatý

Podle mne sice ano, ale teprve až bude většina přírodních zdrojů natolik zdevastována, že si i mocní konečně uvědomí nenahraditelnost těchto zdrojů. Teď jde jen o to, zda nebude příliš pozdě..

Doplňuji:
Ano ale až za x tisíc let, až jim dojde, jak to tu vlastně vypadá, a že to tak už nejde, pokud jim to teda vůbec někdy dojde.

Stříbrný

Určitě bude ta situace na konci století mnohem lepší:D
Jako když porovnáme dnešek s těmi začouzenými městy v 19.století, a jedovatými řekami v 20.století, v kterých se dnes dá koupat(Jizera):D

Bronzový

Podívejte, byl by to opravdu zázrak, kdyby se lidstvo během svého složitého vývoje na tak malé a přitom plodné zemi nenapáchalo nějaké škody ve smyslu vyhubení živočišných druhů. Máme tu na to velký vliv a je sakra těžké nic nepokazit. Třeba korálové útesy, nikdo vlastně neví, co s nimi dělat.

Ale spěje to k postupné minimalizaci ztrát, což je dobré.
Doplňuji:
Je naprostý nesmysl tvrdit, že vymřela za posledních 40 let polovina obratlovců. Vymření znamená, že neexistuje živočich onoho druhu. A tak zlé to není.

Pokročilý

Někteří ano jíní zas ne :/

... ani se k tomu nechci nejak zvlast vyjadrovat, mam dve kocky sebrane z ulice hrobnikovi z lopaty. Stalo mnoho penez, usili veterinare a jejich vlastnich sil ktere jim jeste zbyly, aby prezily, bojovaly neskutecne, kazda ma do dnes trvale nasledky, nektere vetsi nektere mensi, kazdopadne si to ani v nejmensim nezaslouzily.. Tento dokument hovori za me, doporucuji shlednuti vsem, ale POZOR!!! Neni pro vsechny zaludky.. https://www.youtube.com/…

Zlatý

Jsem optimista, takže stále doufám, že lidé prozřou a uvědomí si, že přírodu, zvířata, rostliny, stromy, čisté ovzduší k životu potřebují. Jenže pokud lidé budou stále jen toužit po nových věcech, jejichž výroba naši planetu ničí, pak nám a našim potomkům asi nebude pomoci. :-)

Stříbrný

Bohužel ne :(

Doplňuji:
Přemýšlím, proč se ptáš jenom na faunu.
Podle mne bychom si stejně měli vážit flóry
a nerostného bohatství …

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.