sisinec123

Můžu použít hennu na barvené vlasy?

Zdravím, asi dva měsíce si barvím své hnědé vlasy na zrzavou. Mám je celkem zničené a slyšela jsem radu, že Henna by vlasům měla pomoct. Tak se ptám, kdybych si koupila zrzavou Hennu, neudělalo by mi to s vlasy něco?

Odpovědi
da ny

„Na chemicky barvené vlasy, hennu už používat nemůžu …
Po barvení chemickými barvami doporučujeme dodržet minimální dobu 4 týdnů před aplikací henny. Je to z důvodu, aby henna dokázala proniknout do struktury vlasu a předat mu barevný pigment a blahodárné účinky.“
https://www.hen­nanavlasy.cz/do­mu/8-100-henna-200g-medena-kura-8588006069013.html