Monie

Tetování vs. společnost. Máte nějaké problémy s tímto zkrášlujícím doplňkem?

Chtěla bych si nechat udělat tetování. Jsem si jista rizika, že se mi za pár let třeba nebude líbit. Ale mě spíš trápí jiná otázka. Měl s tím někdo problém, že by ho nepřijmuli kvůli tomu v práci, nemohl pracovat na své vysněné kariéře, nebo jen ho společnost (např. přítel/kyně) odmítala kvůli tomuto?

Nejlepší odpověď
Drap

Je to každého věc. Osobně mi třeba vadí, když přijdu do lepší restaurace a obsluhuje tam potetovaná servírka. Nelíbí se mi to tam a kdybych byl majitel, tak bych ji určitě nezaměstnal. Obdobné je to s tělem různě propíchaným.
Možná jsem příliš konzervativní, ale takto to vidím

Další odpovědi
tom004

Problém s tím nemám,ale nepovažuji ho za zkrášlující.

iceT

Svoje první tetování mám těsně nad kotníkem,tak nejde hned vidět.Partnerovi i mě se tetování líbí,takže jeden u druhého s tím problém nemáme.
Ale dost záleží jaké tetování to je,jestli barevné ve stylu japonské mafie,tak to je hnus fialovej,však víte co myslím.Nebo když je to nějaká hodně nepodařená mladická nerozvážnost,to jsem teď viděla na mladé holce-měla na předloktí velkým písmem vymalováno SATAN.Hrůza!
Pokud by Vám tetování mělo nějak výrazně zasahovat do kariéry,tak se ho raději vzdejte,ale kdybyste ho fakt moc chtěla,vyberte si místa,která nebudou hned na očích,když budete mít krátké rukávy,nebo vyčesané vlasy.Předpoklá­dám,že v práci se lidi běžně nesvlíkají,stejně tak,když se jdou ucházet někam o místo,takže obrázek pod oblečením,třeba na zadku,se hned tak neprovalí.
Koneckonců rozhodnutí je jen Vaše.

Damiana

Nelíbí se mi tetování ani piercing a podobné „zdobení“ těla. Pokud po tom tak moc toužíš, nech si to udělat nejdřív hennou a pak uvidíš, jestli ti to samotné nepoleze za měsíc na nervy.
Jistě je dost lidí, kteří je neuznávají. Já osobně se na ně dívám dost zpatra, ale to je můj, konzervativní názor. Vím ale, že bych o potetovanci, jako o zodpovědném kandidátovi na zajímavou pozici neuvažovala. Kdyby šlo o typa do ujeté reklamy, tak by se ale hodil. Ale o to ti asi nejde. Ve večerních šatech to také nevypadá moc elegantně… A na intimních partiích? To je čistě osobní záležitost, ale může to rychle umrtvit toho, kdo tě pak prvně uvidí.
Btw, dnes jsem viděla na koupališti něco šíleného. Mladá žena měla na zádech ( od ramene po lopatku) vytetovaný portrét svého batolete, se kterým tam byla. Ten obrázek vypadal přesně jako ty, které se vyškrabávají na památku při posledním rozloučení. Ona vlastně vypadala jako chodící náhrobek! Děsné a děsivé! ☹

samicek333

Pokud není nijak zvlášť výrazné a do očí bijící, tak by nikomu vadit nemělo. Mně osobně tetování nevadí, teda pokud není na obličeji.