Muži ,vadí vám když má holka uchlupení na bříšku ?

Muži ,vadí vám když má holka uchlupení na bříšku ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Jsem ze starší generace a právě ochlupení bylo pro nás tím nejpřitažlivějším.Když se sundávaly kalhotky, tak právě tím ochlupením, jak se čím dál víc odkrývalo, tak bývalo (a je) to přitažlivější a vzrušující.
Dnešní oholené ohanbí není vzrušující, protože si pak připadám jako pedofil.Na takovouto dívčinu (či ženu) už nemám ani chuť (respektive ani moje chlouba se nepostaví).

Další odpovědi:

Zlatý

Záleží na dýlce a intenzitě. Tím ochlupením myslíš srst?

Zlatý

Co to je uchlupení? :-)

Kdy přijde otázka, jestli vadí "pár" kilo navíc? ;-)

Zlatý

Nikolko , to ale všechno souvisí s tvou nadváhou - zvýšené ochlupení a podobné problémy

Zlatý

to vůbec neřeš! nevyrůstej podle vzorů. Kolem vidíš pouze falešné vzory a vzorce(chování- pozn.redakce). Jimi se řídící celá společnost je z toho všeho tam,kde teď je. A to je tam,kde mám zase pro změnu uchlupení já. V pr....! Takže až potkáš muže,co mu vadí tvoje bříško,pošli ho tam,co mám uchlupení. A když to ten blb místo obrazně veme doslova,tak ho drž od sebe hodně daleko!

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

hanulka11: hirsutismus že má souvislost s nadváhou? nemyslíš že na menopauzu je ve 14ti dost mladá? :)

Zlatý

bolak

tak teď sem projel zpětně pár tvých otázek, a měla bys vážně zauvažovat o návštěvě endokrinologa, je možný že všechny ty tvoje "potíže", včetně obezity, maj jednoho společnýho jmenovatele a že jsou hormonálního původu

určitě si nechej změřit kortizol, estrogen, progesteron, FSH a taky androgeny

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.