Mirdas

Kdy jsou ženy nejpřitažlivější?

Když jsou oblečeny jen v pánské košili a nebo ..... ?

Nejlepší odpověď
Alesh

když vaří oběd 🙂

Další odpovědi
Fienir

Když jsou přirozené, bez mejkepu

VeRe1983

Osobně se mi líbí ženy v kostýmku a pochopitelně s kalhotami. Myslím, že nějaká batikovaná trika nebo nedejbůh sukně jsou těžce přežité.

anonym

Vůně napoví, kdy je žena plodná…https://c­s.wikipedia.or­g/wiki/Ovulace

Ono je vcelku jedno, co má žena v období ovulace zrovna na sobě, on se vždycky nějaký sameček najde.

ReHu

Myslím, že každý to vnímá jinak. Po svém.
Takže indyvindy.

anonym

Každýmu se líbí něco jiného.
Já mám rád osobně ženy v sukních anebo v pěknejch přiléhavejch kalhotech.
A v tý pánský košily taky,ale jenom v ní.......

gecco

Nebo…
😉

lexx

asi tak po 8–10 půllitrech, dvanáctky samozřejmě

Lamalam

Nevím, já na ženské nejsem.

anonym

když se mnou koukají na fotbal, mlčí a krájí mi uzený bůček na chleba. pivo už si podám sám

lota

když jsou zamilované.:-)