Může mobil Prestigio blokovat čísla?

Nikde jsem to tam nenašel a měl by to mít každý dotykový mobil už.

Odpovědi
iceT

Mělo by to být někde v nastavení, některé telefony blokaci podporují jen, když si číslo, které chceš blokovat, uložíš. Chce to projet nastavení v telefonu, nebo si na netu najít návod na konkrétní typ mobilu.

Malvína

Mám jinou značku telefonu, ale třeba to budete mít stejné. Zmáčknu ikonu hovorů, kde je výpis vše hovorů (příchozích, odchozích,..), kliknu na to číslo, které chci zablokovat a tam někde u něj by měla být možnost blokace. Pokud to tam nemáte, zkuste appku BlackList. Kdysi jsem ji také měla. Hovor ihned zvedne a položí. Ani neuslyšíte vyzvánění.
Pokud nechcete dlouze hledat v nastavení nebo něco stahovat, nejlepší bude obrátit se na operátora. Telefonní číslo zablokuje.