gaziova61

Jak vrátit mobil Prestigio do továrního nastavení?

mobil Prestigio Android, zelený ležící panáček s červeným vykřičníkem, pod ním žádný příkaz, vůbec nejde vrátit do továrního nastavení, prosím poraďte, děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
cochee

Čirou náhodou tu zrovna mám nějaké Prestigio na opravení. Do tebou popsaného stavu jsem se dostal kombinací tlačítek zap + hlasitost nahoru. Když jsem nyní krátce stiskl znovu tlačítko zap, objevilo se to menu. V menu se pohybuji tlačítkem hlasitost dolů a výběr potvrdím tlačítkem hlasitost nahoru, tlačítko vyp už nepoužívám. V tomto mobilu je položka „wipe data/factory reset“, tato položka znamená ono tebou požadované tovární nastavení. Najeď pomocí hlasitosti dolů a potvrď pomocí hlasitosti nahoru. Pokud chceš toto menu opustit bez toho, aby se něco stalo, pak položka „reboot system now“ způsobí obyčejný restart mobilu do běžného prostředí.

Další odpovědi
chachar1922

Zkuste počíst, možná tam najdete radu.

Zdroj: http://1url.cz/vyCx