MirKop

Mám nový telefon prestigio, jak mám nastavit adobe flash player ?

Odpovědi
jáára

si najdi nějakej starší ke stažení, ale nový android flash nepodporuje, tak na fecebug hry zapomeň rovnou

klob1

Já stáhuji napíši ve vyhledávači „adobe flash player for (popř.pro) android“ a tam pak vyjedou stránky amyslím i přímo stránka adobe a nainstaluji.
jinak se také v nastavení na Prestigiu neblokovat ! To je nastavení-zabezpečení a tam zrušitověřování instalací a ještě neznámé zdroje povolit, jinak to nenainstaluješ. A provedeš tu instalaci adobe. Po instalaci zase to zabezpečení zadej! neznámé zdroje zakázat a ověřování aplikace povolit, čili budou pak zakázané. Když nebudeš vědět napiš. Ten problém u mého Prestigia také byl, že nešlo to abdobe.