Může být opět otázka pro kluky i muže?

Zalíbila se mi otázka http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otazka-pro-pany-jak-se-zachovate-v-tomto-pripade a ptám se vás: jaké obrazce jste při močení vytvářeli ve sněhu?

Odpovědi
anonym

Jednu zimu jsem se pravidelně pokoušel o slunce, ale nikdy jsem neměl dostatek paliva. S tím kropením moc nejde tvořit nijak vzlášť závratné umění.

Pro inspiraci co lze vytvořit za obrazy i obyčejným vyšlapáním do sněhu. Ukázka: http://i.lidov­ky.cz/15/031/l­ngal/TOH599e72_TOR660_CA­NADA_ART_SNOW_0227_­11.JPG

Zapomeňte na tajemné kruhy v obilí. I ve sněhu lze objevit fantastické obrazce. V podání Simona Becka jde o umění, ne nadarmo si totiž přezdívá sněžný umělec. Již deset let každou sezónu za pomocí sněžnic vyšlapává v horách obří obrazce.

Nejčastěji je jeho práce vidět v Alpách. Letos zamířil rovněž do Kanady, kde pouze za pomocí mapy, kompasu a svých sněžnic vyšlapal obří javorový list, kojota a také sněžnou vločku. Každý rok takto vytvořím kolem třiceti pozoruhodných obrazců.Simon Beck si přezdívá sněhový umělec. Jen za pomocí kompasu a mapy vyšlapává ve sněhu obří obrazce. které jsou ve své celistvosti nejlépe viditelné z dálky.

Každý má v průměru sto na sto metrů. A rozhodně nejde o jednoduchou zábavu. Byť se to zdá snadné, tak jen kojot či sněhová vločka, když z motivů mu zabere zhruba 1 hodin šlapání.

Proč to vůbec dělá? „Když jedete do lyžařského střediska, první co vidíte jsou malůvky do sněhu od puberťáků, ať už jde o sprosté věci, nebo o srdíčka na Valentýna. Jediný rozdíl mezi tím co dělají oni a já je v tom, že já pracuji ve větším měřítku,“ řekl listu The Guardian.

Beck si krom jiného nejčastěji vychutnává jednoduché geometrické obrazce, které jsou podle něj jednoduché na udělání, přitom ve svém výsledku působí velice efektivně.

Zdroj: Zdroj: http://www.li­dovky.cz/muz-vyslapava-ve-snehu-fantasticke-obrazce-fkb-/design.aspx?c=A150302­_160217_ln-bydleni_toh