Otázka pro pány. Jak se zachováte v tomto případě?

Budete močit a najednou vám začne létat moucha kolem nástroje. Co uděláte? Uvolníte jednu ruku a odeženete, nebo jí proudem sejmete a sejmete vše kolem, nebo jí necháte sednout (pak eventuelně plácnete)? Další možnosti jsou na vás.

Nejlepší odpověď
Kepler

Instinktivně bych se asi zkusil trefit jako hasičská stříkačka, ale ta taky na to konstruovaná není. Ale rozhodně bych neplácal, co kdybych se strefil špatně?

Další odpovědi
Tw!st

To se mi teda ještě nestalo, ale asi bych ji prostě druhou rukou odehnal

Kulpix

Jestli by to bylo někde, kde je více lidí, asi bych ji diskrétně druhou rukou odehnal. Jestli by to bylo doma a věděl bych, že mě čeká úklid koupelny, asi bych ji sejmul proudem moči 🙂.

anonym

Pokud to bude moucha, nechám ji být, ale kdyby to byl, nedejbože sršeň, zavolal bych asi hasiče. .-)