otaznik007

Moje mp4ka má kapacitu 8 GB a zaplnil jsem pouze 400 MB a zůstatek paměti je 30 MB(!!!). Nevíte co s tím? Pls odpovězte.

Nejlepší odpověď
mosoj

Jestli se dá vnitřní paměť naformátovat, proveď to. Jinak nevím, MP3–4 nepoužívám.
Pokud nemá MP 4 vlastní volbu formátovat, proveď to z počítače (nejdříve FAT 32, kdyby to nepomohlo zkus NTFC).

Další odpovědi
Lucijej

Bylo by dobrý disk nejdříve naformátovat (tím přijdeš o uložená data, tak si je nejříve přesuň jinam) a když to nezabere, tak nejspíš smůla. Jestli je mp4 ještě v záruce, tak ji dojdi reklamovat, že nemá patřičnou velikost.

anonym

Řekla bych že pokud nemáš nic o téhle velikosti, tak nejspíš nic ;)

Michal Kole

připojit k PC jako USB Mass storage a dát kontrola jednotky z tento počítač a pravé tlačítko myši v kartě nástroje

Kdyby něco zkus mi napsat na mail michal.kolesa@seznam.cz

Možná by mě ještě něco napadlo.