VoxMortis

Mohu pomocí internetových SMS brán poslat SMS do zahraničí ? (na české číslo)

Doplňuji:
No je jasný že můžu poslat, ale ptám se jestli to dojde 🙂

Nejlepší odpověď
franku

Pokud je to české číslo,tak můžeš,protože Tobě může být jedno kde se dotyčný nachází.

Další odpovědi
panenka

Ano můžeš já tak posílám svým kamarádkám SMS do Rakouska a občas i manželovi dojde to určitě mám to vyzkoušeno

anonym

Ano. I ze zahranici – samozrejme ,pokud mate pristup k internetu " zdarma " . Jinak by se to nevyplatilo. -iv-