SMS do zahraničí

Nevíte, jak je to s cenou, když posílám SMS z Čech do zahraničí? Je cena pro mě stejná?

Odpovědi
Mandarinka

Ano cena je stejná jako pro smsku po ČR. Většinou účtováno jako sms do jiných sítí, pokud to tedy není české číslo v zahraníčí využívající stejného operátora, pak je to cena sms do vlastní sítě.

Fridolinek

Cena je při posílání z ČR ven stejná. Naopak už to neplatí. Cena sms se pohybuje kolem 3Kč tuším. S voláním je to pak stejné.

Jivinho

Zkus se zeptat operátora.

makyna

musíš se zeptat svého operátora

Dandi

Pro vás je cena vždy stejná dle ceníku operátora.

racek86

pro vás je cena stejná ale zpet už se topohybuje trusinku výš .. to samé to je i s voláním u operátora se to dozvíte také ale tadu na odpovedi.cz sre to taky dovíte .