Emír 007 X

Máte zde mezi uživateli doslova nepřátelství?

Nejlepší odpověď
quentos

Ne, jenom vůči multinickům a trollům.

Další odpovědi
zjentek

No jasně, mně třeba takovej dudu už jen svým intelektem vytáčí tak, že se klepu jako Mustang pětilitr, když dáš na neutrál plyn na podlahu. A též maže jak nějaké malé ucho! ;?

hapiky

Nepřátelství může být tématické, osobní, jak mezi uživateli taktéž v otázkách i v odpovědích čili v názorech. Nejhorší odpovědi jsou ty, ve kterých je osobní zášť aneb nespokojenost ať už politická nebo kulturní apod. Zajímavá je úvaha, že člověk nemá žádné nepřátele, jen jejich názory aneb činy.

Emefej

Ano, mám. Některé uživatele na potkání mlátím.

hagagaga

jo s keplerem

ivzez

Nevím o tom.

dudu

Nemám a vězte, že třeba odpověď zjenteka mě docela potěšila. Zhruba stejně jako před léty konstatování starého cikána se kterým jsem při akci „Z“ míchal ručně beton. Když jsem se zmínil kde pracuji, poznamenal: „á tak ty seš studovanej, ale stejně, makat umíš“.

jirka F

Dříve jsem nenáviděl Rokia pro jeho chytrost a namyšlenost,ale i teď ho moc rád nemám ale toleruji ho.

zjentek

Dudu vidiš a to je přesně to, o čem tady píšu. Nebejt tam to „vězte“, ale bejt tam- „kuřte si“, anebo třeba „vemte jed“, tak mi nevadí dokonce ani to tvý libování v mazalovství a takto bych tě přešel, i kdybys byl třeba u PS VB, to si kuř ;)

dudu

Kecno.