Avatar uživatele
Emír 007 X

Máte zde mezi uživateli doslova nepřátelství?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 2308 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ne, jenom vůči multinickům a trollům.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

No jasně, mně třeba takovej dudu už jen svým intelektem vytáčí tak, že se klepu jako Mustang pětilitr, když dáš na neutrál plyn na podlahu. A též maže jak nějaké malé ucho! ;?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Nepřátelství může být tématické, osobní, jak mezi uživateli taktéž v otázkách i v odpovědích čili v názorech. Nejhorší odpovědi jsou ty, ve kterých je osobní zášť aneb nespokojenost ať už politická nebo kulturní apod. Zajímavá je úvaha, že člověk nemá žádné nepřátele, jen jejich názory aneb činy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ano, mám. Některé uživatele na potkání mlátím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hagagaga

jo s keplerem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nevím o tom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Nemám a vězte, že třeba odpověď zjenteka mě docela potěšila. Zhruba stejně jako před léty konstatování starého cikána se kterým jsem při akci „Z“ míchal ručně beton. Když jsem se zmínil kde pracuji, poznamenal: „á tak ty seš studovanej, ale stejně, makat umíš“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Dříve jsem nenáviděl Rokia pro jeho chytrost a namyšlenost,ale i teď ho moc rád nemám ale toleruji ho.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Dudu vidiš a to je přesně to, o čem tady píšu. Nebejt tam to „vězte“, ale bejt tam- „kuřte si“, anebo třeba „vemte jed“, tak mi nevadí dokonce ani to tvý libování v mazalovství a takto bych tě přešel, i kdybys byl třeba u PS VB, to si kuř ;)

před 2308 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Kecno.

před 2308 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek