iwetax

Máte úrazové pojištění? Není to zbytečné?

Co si myslíte o pojištění 200kč/den-úraz, 200kč/den- pobyt v nemocnici i z důvodu nemoci, 100000kč trvalé následky za 340kč/měsíčně. Je to výhodné? Jedná se o pojištění Flexi od České Spořiteny.
Doplňuji:
fiurasek9 : a jaké například, nechci platit víc jak 450kč měsíčně.

Nejlepší odpověď
anonym

mám ho už dlouho a zbytečné určitě není,byla jsem po operaci 4 dny v nemocnici zaměstnavatel vám první dny nemocenské neplatí nebo platí jen 6o procent a pojištovna mi zaplatila za 4 dny 2000kč

Další odpovědi
martina1

Naše finanční poradkyně nám doporučila ING pojištění smart.Je to i se spořením.Jsme celá rodina pojištěna za 1600Kč měsíčně.Je to i se životkem.Jinak pojištění smyslmá.Já jsem super příklad toho,když se otálí.V sobotu jsme u paní byli a vče připravila na pátek.Já si ovšem nohu zlomila už v pondělí,takže mám velký kulový a přišla jsem o 600Kč/den.Jinak manželměl úrazovku u Český a po autonehodě se cukali a vyplatili mu směšnou částku.Tam bychom se už nikdy nepojistili,ale je lepší se poradit s nezávislou finanční poradkyní jako mi.

fiurasek9

Pojištění má vždy smysl,pokud víte na co má sloužit.
Poj,úraz/den 200 kč spočítejte si o kolik prostředků na výplatu příjdete pokud se budete léčit doma následkem úrazu a nebudete moci pracovat v zaměstnání. vydělte to třiceti a víte kolik potřebujete denní odškodné úrazu.
Pobyt v nemocnici 300 kč
máte zbytečně vysoký stačí 100kč na pokrytí nákladu spojených pobytem v nemocnici cca 60 kč/den
Trvalé následky máte naprosto nesmyslně nastavené 100 000 kč s progresí
pokud např.budete na vozíčku dostanete 5 krát 100 000 to je 500 000 kč.
Za to si nekoupíte s prominutím ani kryplkáru
TN se nastavuje podle toho kolik potřebujete prostředků na běžné měsíční výdaje jako by jste pracovala nadále.
Pokud váš např.příjem měsíčně je 10 000 kč
částka se násobí 10 000*12měsíců *léta zbývajících do důchodu.
Je to proto,že ve chvíli kdy se vám něco stane vy nebudete moci vykonávat svou nebo jinou práci a potřebujete tuto strátu nahradit.
Flexi životní poj.je dobrá ale jsou na trhu již lepší.
ING to ale určitě není u" spokojené"klientky (komentář víše)jsem přesvědčený o tom že jsou pojišťovny které by ji jejich pojištění dokázaly na ty samé ryzika pořídit cca o 400–500 kč /měsičně levněji.

ReHu

Jde o tvou konkrétní situaci.
Třeba já úrazovku potřebuji, neb mám hypotéku + další platby a pokud bych je platit nemohla, asi bych měla trochu problém.
Flexi pojištění je celkem drahé. Flexi má své výhody, ale málokdo tyto výhody využije.
Jde o to, kdo ti tuto pojistku poradil. Nerjlépe ti poradí někdo nezainteresovaný. Např. zástupce této pojišťovny vždy bude tvrdi, že je nejlepší a zástupce jiné, že je nejlepší, ta jeho. Nejlépe někoho nezávislého, kdo má informace od více různých pojišťoven. Ten je schopný poradit i konkrétní nastavení té které pojistky.
Já jednoho takévého znám, je v Pardubicích.

led

ak vykonávate rizikovú činnosť, žiadne poistenie nie je zbytočné.

Kamix

Před nedávnem jsem si sjednával úrazové pojištění přes https://www.rixo.cz a myslím, že je to dobrá věc. Zatím se mi naštěstí nic nestalo, ale kdyby ano, tak vím, že mě to finančně nepoloží protože mi pojištovna něco málo dá.

Kamilovo

Já jsem si přes https://www.du­ofinance.cz/zi­votni-pojisteni-mutumutu-recenze založil u mutumutu dokonce i životní pojištění a myslím, že to byl rozhodně dobrý krok. Pracuju jako hasič, takže kdyby se mé rodině něco stalo, rozhodně hlady neumře.