slevin

doporuci mi nekdo,ktera pojistovna v cr ma vyhodne zivotni-urazove pojisteni?

pomer:mesicni platba-denní odskodne.

Nejlepší odpověď
anonym

Každá pojišťovna má výhodné pojištění. Želbohu jen jednostranné! A teď hádej na které straně!

Další odpovědi
McArthur

Žádná. Buď chceš životní pojištění nebo úrazové. Pojišťovny to sice hází do jednoho pytle, ale nakonec to zaplatíš Ty sám. Pro Tebe je výhodnější si sjednat úrazové pojištění. Životní pojištění z Tebe bude tahat jen peníze. Zapomeň na různá kapitálová životní pojištění a možnosti předčasného výběru vložené částky.

Nezapomeň, že pojišťovna je tu od toho, aby shromažďovala zaplacené pojistné a snažila se maximálně vyhnout nutnosti plnit za pojistnou událost.