jirka F

Máte rádi škvarkovou pomazánku?

Já jí chutnal a není špatná.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

A) ano

.

Další odpovědi
EKSOT123

A) ano

Jejda, ale spíš domácí. Sice ji prodávají ledaskde v různých, lepších ci horších variantách, ale není to ono.

paul1

A) ano

Je to chuťovka:-)

Kelt

C) jiná odpověď

Ano, ale po operaci žlučníku to musím omezit.

aliendrone

A) ano

Budeš se divit, ale nejvíce záleží na tom, KDO ji dělal. Různí lidé mají různé představy o tom, co to je a jak se to má dělat, víš? Třeba mnoho lidí si myslí, že škvarková pomazánka jsou škvarky v sádle namazané na chleba. 😁

Ano, mám rád škvarkovou pomazánku, Jen ji nesmím moc požírat. Říkají dochtóři.

Jenže zkušení ví, že každý „MUDr. Cvach“ (nebo snad „MUDrC Vach“? 😉 😁 ) je jen sadistický, škodolibý a NESCHOPNÝ lempl, jehož smyslem života je mrvení či rovnou NIČENÍ životů ostatních. Takže v poho. 😉 😁 😁

jepik

A) ano

Ale tu domácí, kterou si udělám sám dá se udělat 100 variant jako u bramborového salátu-