Máte nějaké osvědčené rady jak na bolest v krku?

Bolí mě krk a zároveň potřebuji kašlat, jenže nemohu, právě proto, že mě bolí v tom krku.
Nejprve se potřebuji zbavit bolesti a pak kašle. Děkuji

Odpovědi
Edison

A co jít k lékaři? Nebo aspoň do lekárny… Taky uměj dobře poradit.

marci1

Bolest v krku se dá vyléčit tak za cca 3 dny. Sprejem „Stopanginem“, či jiným sprejem, cucavými pastilkami na bolest v krku, vodou se solí ap. domácí přípravky. Pokud bolest nepřestane, je nutná návštěvy lékaře, který rozhodne, zda je nutná léčba antibiotiky. 🙂

MinSora

Mně pomáhá strepsils (cucavé pastilky do krku) a na kašel mucosolvan. 🙂