Lucimia

Finty na bolest v krku

boli me v krku a mam vysoky horecky. Nechci jit hned k lekari a resit to ATB. Máte nějaké rady, které vám vždy pomohli uzdravit se? Samozřejmě mám také svě finty (pastilky, studené jídlo), ale třeba by mně mohl pomoct někdo další.. děkuji.
Doplňuji:
Nebojte, ja pravě na horečky trpím hrozně moc. Hned mám 38°. Ale hned mi klesne po paralenu. Třeba kámarádka kdyby měla 38° taky tady prý už není. 🙂 Fakt vím, že zatím k lékaři nemusím. Vždycky mně to za pár dní přejde…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud by tě bolelo jen v krku, tak je to v pohodě, ale ty vysoké horečky!!! s tím bych si nezahrával!!! Sice zvýšená teplota nevadí, to jen tělo bojuje s nákazou a nedoporučuje se je hned snižovat. Je to přirozená obranyschopnost. Ovšem vysoké horečky již můžou být i život ohrožující, tak raději honem k lékaři!!! aby se taky nestalo, že bys tu s námi pak nemohla být a odpovídat.
Přivodit si zápal plic není sranda a neléčený ještě větší.

Další odpovědi
Silvershine

Vezměte si 3celé citrony, které vymačkáte, 3 polívkové lžíce medu, nejlépe lesního, danou směs zalijeme asi půllitrem vroucí vody, to vás dostane z každého nachlazení.

ten který je

Mne na bolest v krku a na nachlazení pomáhal na podzim česnek.Ne ten čínský,ale náš.Jedl jsem ho syrový.Musí se pořádně rozkousat.Je to drastický ale mne to pomohlo.Jinak pijte hodně čaje s citronem a snažte se přes noc vypotit.Pokud jste kuřačka,tak vůbec nekuřte.Tak at jste brzo opět zdravá.

oskar

Ja použivam šalvěj,jako čaj i jako kloktadlo.

Zlatomuska

ahojky, mně nejlépe pomáhá a vždycky zabral Effective – dezinfekční roztok, dá se sehnat na stránkách www.zdraviplus.cz

PS:několikrát denně stříknout dozadu do ústní dutiny, nejlépe každou hodinu

vyneve

pokud to je bakteriální- tak se máš na co těšit… u některých lidí se pak za pár let vyvinou následné komplikace, které nejsou vůbec srandovní a mohou i usmrtit… (angína)

pokud je to virové..tak hold, ani doktor moc nepomůže:(.

ale třeba zjistit,proč tak často onemocníš…a jestli to není bakterie