Bronzový

Finty na bolest v krku

boli me v krku a mam vysoky horecky. Nechci jit hned k lekari a resit to ATB. Máte nějaké rady, které vám vždy pomohli uzdravit se? Samozřejmě mám také svě finty (pastilky, studené jídlo), ale třeba by mně mohl pomoct někdo další.. děkuji.
Doplňuji:
Nebojte, ja pravě na horečky trpím hrozně moc. Hned mám 38°. Ale hned mi klesne po paralenu. Třeba kámarádka kdyby měla 38° taky tady prý už není. :-) Fakt vím, že zatím k lékaři nemusím. Vždycky mně to za pár dní přejde...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud by tě bolelo jen v krku, tak je to v pohodě, ale ty vysoké horečky!!! s tím bych si nezahrával!!! Sice zvýšená teplota nevadí, to jen tělo bojuje s nákazou a nedoporučuje se je hned snižovat. Je to přirozená obranyschopnost. Ovšem vysoké horečky již můžou být i život ohrožující, tak raději honem k lékaři!!! aby se taky nestalo, že bys tu s námi pak nemohla být a odpovídat.
Přivodit si zápal plic není sranda a neléčený ještě větší.

Další odpovědi:

Vezměte si 3celé citrony, které vymačkáte, 3 polívkové lžíce medu, nejlépe lesního, danou směs zalijeme asi půllitrem vroucí vody, to vás dostane z každého nachlazení.

Zlatý

Mne na bolest v krku a na nachlazení pomáhal na podzim česnek.Ne ten čínský,ale náš.Jedl jsem ho syrový.Musí se pořádně rozkousat.Je to drastický ale mne to pomohlo.Jinak pijte hodně čaje s citronem a snažte se přes noc vypotit.Pokud jste kuřačka,tak vůbec nekuřte.Tak at jste brzo opět zdravá.

Stříbrný

Ja použivam šalvěj,jako čaj i jako kloktadlo.

Pokročilý

ahojky, mně nejlépe pomáhá a vždycky zabral Effective - dezinfekční roztok, dá se sehnat na stránkách www.zdraviplus.cz

PS:několikrát denně stříknout dozadu do ústní dutiny, nejlépe každou hodinu

Pokročilý

pokud to je bakteriální- tak se máš na co těšit... u některých lidí se pak za pár let vyvinou následné komplikace, které nejsou vůbec srandovní a mohou i usmrtit... (angína)

pokud je to virové..tak hold, ani doktor moc nepomůže:(.

ale třeba zjistit,proč tak často onemocníš...a jestli to není bakterie

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.