dust8

Máte jenom dobré zkušenosti a antibiotiky, či se najdou i nějaké negativní?

Nejlepší odpověď
Emefej

Jiná odpověď

Už si to nepamatuji. Antibiotika (Penicilin) jsem naposledy užíval v sedmé třídě a to je neuvěřitelných 57 let.

Další odpovědi
da ny

Jiná odpověď

Na takto položenou otázku nelze jednoznačně odpovědět.
Pokud jsou ATB špatně cílená, nepomohou,
Jejich i nadměrným užíváním (včetně hospodářských zvířat), dochází
k rezistenci lidského organismu na některý typ ATB. Mnoho lidí má alergii na některý druh ATB (nejčastěji na PNC). Takového člověka může dané ATB „zabít“.
S ohledem na svůj věk jsem se setkala se všemi možnostmi i na vlastní kůži. ;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Emefej: To je téměř středověk, kdy se ještě k antibiotikům automaticky predepisoval B- komplex.