briketka10

Máte IQOS, jste spokojeni?

Máte Iqos, jste spokojen/a?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejdřív jsem si musel najít co to je. Vlastně vapovačka na zahřívaný tabák. Zatím jsem jen uvažoval, že si ji pořídím, ale odrazuje mě cena. Takže taky bych rád znal zkušenosti těch, co si to koupili. Jsem opatrný, protože kdysi jsem si pořídil
e-cigaretu a okamžitě ji vrátil.

Další odpovědi
Malvína

Zkoušela jsem si párkrát potáhnout. Hrozně mi natáhlo. Pro mě odporný smrad. Doteď, když to někdo ucítím, je mi blivno. Nicméně v mém okolí je to hit a neslyšela jsem žádné negativní reakce. Ale co si budem, furt je to kouření do plic :). Par případů se dokonce vrátilo po čase ke klasickým cigaretám. Protože pořad kouřili, buď to nebo ono. A pro úplné odproštění od cigaret by si do pusy nesměli dávat nic. Aspoň takto mi to bylo zodpovězeno :)

Drap

Nemám a pořizovat ani nehodlám.

jáára

Ač vím oč jde, pro mne to není tou mou, ořechovou…

zdepapepa

Nabízím zdarma voucher na nákup I.qos zařízení 500 Kč.
Při nákupu zařízení I.Q.O.S vložte kód 2LGTS4E2 do pole promo kód.
Při použití kódu se Vám odečte z nákupu sleva 300Kč. Po dokončení nákupu mi napište, obratem obdržíte další kód na 200Kč, který Vám přepošlu. Využít pak můžete např. na nákup kartonu HEET.S nebo příslušenství.
Slevový kód 2LGTS4E2
Pokud něčemu nerozumíte a potřebujete poradit, napište mi.

briketka10

Já ji dostala k Ježuchovi a jsem spokojená od tý doby jsem neměla normální cigáro s filtrem. Do týhle si kupuju mentolový a chutná mi to.

Kepler

Tak to je pro mně dobrá zpráva. Jen si počkám, dokud se to nezačne prodávat za rozumný peníz.

Edison

Za rozumný peníz existuje jakási „čínská“ modifikace… taky se to nějak jmenuje… Ale nevim… Kolega v práci to má… a má problémy s dobíjením… Prostě pořád dávat bacha na nabití, pořád mít tři veci u sebe… Já jedu na e-cígu a je to supr…

Brblal

Já sám jsem rád, že nekouřím a nekouří nikdo v domácnosti. V práci jeden kolega kouřil, všem to vadilo i mě.

Nějak nechápu, často čtu jak lidi shání super zdravé jídlo a pití, cvičí, otužují se, sportují atd.

Jeden býv. spolužák bral drogy, ale ten skončiĺ hrozně, měl neuvěřitelně krutou smrt, no byla to jeho volba…

Kepler

No jo, Čína. Ještě se mi nepoštěstilo od nich koupit kvalitní výrobek. Takže se těm šmejdům vyhýbám, jako polskému hovězímu a ostatním polským pochoutkám.