Mam zpoždění menstruace už přes dva tydny, je to normalní?

Menstruaci mam nepravidelne, ale nejvetsi zpozdeni co sem kdy mela bylo jen tyden. Tehotensky test vysel negativne. Mate nekdo podobne zkusenosti? Moc dekuji za kazdou odpoved.

Odpovědi
mosoj

Na tyto otázky běžně neodpovídám, nemám žádné zkušenosti.

Vím ale, že to normální není.
Doplňuji:
Jinak ale odpověď nedá nikdo jiný než lékař.

čelsi

ano. Ja jsem měla také takhe moc zpožděnou menstruaci. Normální to sice není, ale někteří lidé to takto mají. Take záleží na tom kdy jste byla naposledy těhotná.(jestli už jste byla)

anonym

Je to normální. Po dalších 14 dnech prodlení vyhledat lékaře.