Mám vyhledat lékaře?

Při každé menstruaci, která mi trvá vždy 8 dní mám 6 dní z toho šílené křeče v podbřišku a zvracím aspoň 2* denně, nechci vůbec pomyslet na jídlo, ale něco do sebe musím dostat, křičím i nahlas bolestí až se rozbrečím, mám zimnici a klepavku, skoro ani nemůžu kvůli tomu chodit do školy. Ibalgin mi sice zabírá, ale není to ono. V některých článcích práveže píší, že když je nevolnost při menstruaci, tak je to normální, ale když je prý pravidelná, tak se má vyhledat lékař. Tak nevím. Menstruaci už mám 3 roky. Je mi 13. Děkuji za odpověď
Doplňuji:
A proč s oběma rodiči od dubna?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jdi k lékaři, lékaře se nemusíš bát, není to nic hrozného.

Další odpovědi:

Zlatý

Jo, běž k doktorovi

Od dubna to budeš mít složitější, protože budeš muset k ékaři chodit s OBĚMA rodiči.
Doplňuji:
To se zeptej našich zákonodárců.

V občanské nauce nebo v základu společnských věd na střední škole se to budete učit jak vznikají zákony.

http://www.ceskatelevize.cz/…

Katušš, znám to. Pomohlo mi první den zůstat v teple v posteli a elektrickou podušku na břicho. První den jsem pokaždé musela na injekci a potom do postele. Dostávala jsem tehdy na to něco s papaverinem (nejspíš Papaverin-atropin, ale to už si přesně nepamatuji) a prášky. Ty mi zabíraly až druhý den. Brala jsem Spasmoveralgin.
Zajděte si k lékaři, někdy mohou být měsíčky opravdu hodně bolestivé. Nejsem zastáncem polykání tablet, ale větší stres organizmu působí bolest, než trocha "jedu" v tabletce nebo v injekci. Na gynekologii Vás vyšetří a pomohou Vám. Trápit se zbytečně, to nikam nevede. Nebojte se toho.

Bronzový

Urcite bez k doktorovi.
Od dubna zacne platit novy zakon o zdravotnich sluzbach. Nově totiž bude potřeba před každým vážnějším lékařským zákrokem, a zřejmě i před očkováním, souhlas obou rodičů. Vyklad tohoto zakona neni jednoznacny a zrejme je uvazeni lekare, jestli na ten ci onen zakrok bude vyzadovat souhlas obou rodicu. Vice napr. zde:
http://zpravy.idnes.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.