erevin

Co může znamenat zpožděná menstruace?

Dobrý den, mám menstruaci zpožděnou o 6 dní a dělá mi to starosti. Neberu antikoncepci a jsem pořád panna. Menstruace mi začala před 5 lety a vždy jsem jí měla pravidelně, takže mám teď trochu strach, co to může způsobovat. Před pár týdny jsem začala brát B-complex. Může to být tím? Nebo něčím jiným?

Nejlepší odpověď
marci1

Neměj obavy, menstruace několik let zpočátku nebývá úplně pravidelná. 🙂

Další odpovědi
gecco

6 dnů není žádná tragedie – takové zpoždění může být způsobeno i třeba nachlazením nebo angínou…
😉
Pokud by se zpoždění ´protáhlo´ (14 dnů a více) a nebo bylo opakované, navštiv gynekologa – jedině on ti pak může dát relevantní informace.