Littl3

Mám si vybrat počítač,xbox one nebo PS4 ?

PS sestava…
Procesor Intel Core i5–3570K
Základní deska ASUS P8Z77-V LK
Počítačový zdroj Seasonic M12II-620 Bronze
Grafická karta SAPPHIRE HD 7870 OC
Operační paměť Crucial 16GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport
Jinak HDD mám a case taky… :)
Doplňuji:
Chci to vyloženě na hraní… :)

Nejlepší odpověď
Orange

Šel bych to konzole. Jednou zaplatíš a na pár let máš klid. Navíc hraní je mnohem pohodlnější. Nepotkáš žádné problémy s ovladačema, hrou atd..

Další odpovědi
dj.david1234

PC – dá se dál a dál upravovat 🙂

Reezo

záleží na tobě co tobě víc vyhovuje. Jestli hraješ sám nebo rád hraješ s někým atd…
Každá tahle hračka má své kouzlo, výhody a nevýhody. Já osobně uznávám PC (pro hráče samotáře) je to lepší. konzoli bych volil v případě, že bych měl ským na tom hrát.

anonym

mnoho konzolistů argumentuje tím že na konzoli neřešíš ovladače 🙂 … při veškeré úctě, hráč řeší jen jeden ovladač a to je ovladač grafiky který se instaluje stejně jako jakýkoliv program metodou NEXT NEXT NEXT HOTOVO 🙂 nemluvě o tom že aktualizace si pak hledá už sám není to opravdu nic náročného, děje se to prakticky automatiky a ty to jen potvrdíš. Konzole rozhodně nejsou pohodlnější ani spolehlivější, jediná jejich výhoda je v tom že je připojíš většinou k velké obývákové televizi a rozvalíš se do křesla zatímco PC bývá obvykle připojeno jen k monitoru a sedíš na židli … to je však jen na tobě, můžeš klidně své PC připojit přes HDMI výstup k TV a koupit si k němu bezdrátový gamepad od třeba Logitechu, budeš mít naprosto stejný herní zážitek jako na konzolích, nemluvě o tom že PC hry, ačkoliv stejné tituly jako na konzolích, jsou k dostání mnohem levněji viz http://store.ste­ampowered.com/

Littl3

A nevíte jestli se na xboxu bude zase platit multiplayer ?

anonym

ano bude, konzole jsou vždy dražší než PC. Právě i proto že se platí za registraci měsíční poplatek a hry jsou mnohem dražší než stejné hry na PC.