Voldemord

Jakou grafiku vybrat do tohoto pc ?

Jakou grafickou kartu do tohoto pc vybrat ? http://www.hpmar­ket.cz/produc­tOpt.asp?konfId=VW196EA max do 4 tisíc :D A hry by měla rozjrt alespoň na střední detaily :) Díky
Doplňuji:
Crysis,budoucí gta 5 Dayz…Mohli byste mi tedy poradit co do toho pc ještě vložit ? Ještě si budu pořizovat toto :http://www.al­za.cz/kingston-4gb-ddr3-1600mhz-single-rank-d513343.htm

Odpovědi
Quimby

Třeba tohle je dobrá karta http://www.czc­.cz/sapphire-r7-260x-2gb-gddr5-oc_2/141160/produkt za 3K, ale je ti k ničemu, protože ji bude brzdit procesor, kterej je starej, ramky jen 2GB s W7 taky neni nic moc.
Jaký hry na střední detaily? Jako nový hry typu GTA, Assasin a tak? To ti bude brzdit ten procesor, ale karta na to stačí.
Ale netuším co je tam za verzi PCIe a to hlavní, že nevím jakej je tam zdroj. Pochybuji, že by dokázal tuhle externí grafiku utáhnout, v základu asi jo, ale ten PC už bude asi nějak starej a těžko říct jak moc je efektivní, aby to při zátěži nepadalo.

Shrnuto a podtrženo, pokud chce hrát nov hry i do budoucna, poříd si novej PC.
Doplňuji:
Nový PC! To co uvádíš jsou nebo budou nejnáročnější hry, takže upgrade úplně všeho. Pokud by sis ji nechal sestavit třeba na CZC, tak bych to odhadnul na 15 000Kč tak aby to utáhlo dnešní i budoucí hry v pohodě, sice né na max detaily, ale třeba na vysoké nebo střední určitě.
Ramky absolutně nic nevyřeší. Ten procesor je dneska kničemu, chce to kvalitní 4jádro, lepší grafiku než co sem psal kolem 5–7K. 8Gb ramek, protože jsou relativně levný nebo klidně teď 6, pak někdy upgrade. Kvalitní zdroj kolem 600–650W s certifikací, slušnou desku a nějakou normální bednu, dnes se dělaj i s větráčkama.

Hornisse

Chceš grafiku do zastaralého ořezaného počítače? Nevím, jestli to je dobrá investice.
Nicméně mrkni se po AMD R7 260X. Je někde kolem 3 tisíc a střední detaily by měla zvládnout v pohodě. Už tě ale bude hodně tlačit zbytek HW, tak neslibuju, že všechno fakt pojede plynule.
Doplňuji:
Nemá smysl cokoliv vkládat, vždy tě bude brzdit procesor. Smiř se s tím, že je už čtyři generace starý. Pokud si chceš aspoň trošku pomoct, tak vyměň paměť. Minimálně na 4GB, lépe na max, tzn 8GB. Ale i tak to už nikdy nebude rychlý stroj.

Mimochodem, na GTA5 rovnou zapomeň. Když vyšlo GTA4, měly s tím problém i nejvýkonnější stroje té doby. Nečekej, že to bude u 5 jinak

postcd

Jsou tam tyto sloty v tvém pc:

1 slot PCI s nízkým profilem
1 slot PCIe x16 s nízkým profilem
2 sloty PCIe x1 s nízkým profilem

tady jsem ti odfiltroval na heurece karty s 1024Mb paměti a více obsahující frázi „low profile“ (karta nižší než obyčejné karty (aby se vešla do tvého pc):

http://graficke-karty.heureka­.cz/f:2649:9475;2651:387­;q:low%20profi­le/

když je porovnám, tak nejvyšší frekvenci grafického čipu a nejrychclejší mi přijde:
http://graficke-karty.heureka­.cz/sapphire-radeon-hd-6670-1gb-ddr5_11192-18-20g/

jinak já si kupoval grafiku 512Mb ram na aukro za 500kč a běhá dobře, jen chce koupit od solidního prodejce s hodnocením, chvíli trvá než se vhodná nabídka najde
Doplňuji:
jinak ohledně procesoru, máš 3ghz dvě jádra, tak to by mělo suprově stačit na drtivou většinu her podle mě, a paměť hry taky moc nežerou, to s epodívej do požadavků her, které chceš hrát..

Hornisse

Quimby: Pěkně, odpověď ve stejnou chvíli a ve stejném duchu. High Five! :D

Quimby

High Five :D