zvonisek

Mám se bát zneužití?

Mám strach, že když vložím sem či jinak kvalitnější báseň, obraz, povídku, tak si to někdo může přivlastnit a případně vydat jako svou tvorbu.

Nejlepší odpověď
Edison

Tak to sem nedávej.

Další odpovědi
aliendrone

I když si to osobně nedovedu představit (že by někdo obšlehl tvé dílo) , tak ze zkušenosti vím, že existují jedinci schopní věcí, nad kterými zůstává rozum stát. Takže vyloučit to NELZE! ;) :D :D

anonym

asi takhle, ve chvíli kdy sem něco nahraješ tak se majitelem textu stává de facto provozovatel odpovedi.cz, nějak takhle absurdně to mají formulované v podmínkách serveru se kterými souhlasíš při registraci – stejně to má třeba i facebook a řada dalších. Takže pokud nechceš aby odpovedi.cz měli exklusivní a neodvolatelnou licenci na tvou tvorbu tak ji sem PROSTĚ NEDÁVEJ 🙂

zjentek

Škoda, mně se tvá tvorba libí. No, tvorba… zejména se mně líbila tvá recitace/hlas. projev ze zvukového záznamu. Byla jsi v tom úžasná, projev byl procítěný. Bát se nemusíš, nevím, jak něco podobného zneužít. (;

Herjulfson

Otázka před dvěma dny a některé odpovědi tu byly před 458 či 456 dny?

ivzez

U obrázlů nevím, ještě jsem žádný neviděla.

Ze zneužití básní netřeba mít obavy, o ty, které
jsem zatím viděla, by podle mne nikdo nestál.