Lumirkus

Mohu oskenovat občanku bez toho,že by jí druhá strana mohla zneužít?

Dobrý den,

dnes jsem si chtěl po dlouhé době opět aktivovat účet na známe internetové sázkové kanceláři,protože jsem ho před rokem uzavřel na dobu neurčitou a vyzvali mě,abych zaslal jméno přijmeni,adresu atd…datum narození se neschodovat s datum,který sem uvedl při registraci.Ne­vím,jak je to možné nejspíše jsem se překlikl,když sem účet registrovat.Sázková kancelář po mě teď chce zaslání obouch stran občanky.Nemusím se obávat,že jí druhá strana zneužije?
Předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak ji naskenuj a ulož jako obrázek. Pak v nějakém programu-třeba irfanview otevři a vlož do obrázku text. Pohraj si s tím, aby text překryl část občanky a dej tam text „kopie“.
Pak i pokud by někdo chtěl zneužít, o čemž pochybuji, tak by mu to bylo naprd s tím textem. Údaje však pošleš a jejich podmínku tím splníš.

Další odpovědi
panenka

V žádném případě se bát nemusíte po mě chtěli u společnosti 02 kopii občanky už je to 2 roky a nic se mi nestalo.