Pokročilý

Mám nový počítač .. jede ale obrazovce se nechce ... Prosím pomozte rychle !!

Dostal jsem skládaný PC. Je to herní bomba - 6 jader procesor, nová grafika Nvidia Gforce ........atd .. a teď má tam být nainstalovaný 30 denni OS a když to zapojím ty kable a zapnu tak ! obrazovka nefachčí :-( když dám do pc CD s instal obrazovky - nic nejede (nechce se to načíst pořád černý obraz) ! prosím vás co tomu je !!???? Špatně zapojené kabely ? nebo co ? mám to zapojené (tu obrazovku) ne k zakladní desce ale pod tím je něco - základní deska tam nema jaksi vystup pro obrazovku - to je ona ASUS M4N68T V2
Doplňuji:
:D:D:D:D takový dement nejsem abych nezapnul monitor

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

:D taky jsem se chtěla zeptat jestli máš zapnutej monitor..taky by ještě mohlo pomoct kdybys do toho kopnul :D

Další odpovědi:

Pokročilý

Podle výběru základní desky,která za moc nestojí mám obavy o výběru dalších komponentů- hlavně zdroje.Nepíšeš zda se vše rozjede.Dysk,ventilátory na graf. kartě to je karta kde máš vývod pro monitor a procesoru.A hlavně sem napiš označení a výkon zdroje,když sundáš boční kryt počítače tak krabička vlevo nahoře-http://www.alfacomp.cz/… skontroluj zda jsou zapojeny káblíky do Grafické karty to je přídavné napájení

Zlatý

je zapnutej monitor?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.